Vážení rodiče,

v týdnu od 6. 2. do 10. 2.(lyžařská škola) a v týdnu od 13. 2. do 17. 2. (jarní prázdniny), nebudou v MŠ probíhat žádné nadstandardní aktivity (kroužky).

Děkujeme za pochopení.

8. 2. k nám přijede divadélko Kozlík s pohádkou Jak šel Kozlík do světa.

Pohádka vypráví o Kozlíkovi, který se vydal do světa, aby mohl vysvobodit princeznu. Musí splnit tři úkoly, které mu zadá černokněžník. Díky úkolům se z Kozlíka stane pracovitý odvážný a chytrý princ Kozlík. Pohádka má logopedický a výchovný přínos. A jestli si Kozlíka princezna vezme? To se ukáže na závěr.

Touto cestou bychom chtěli manželům Rezkovým poděkovat za podporu a spolupráci s naší MŠ. Představení bylo zdarma.

Vážení rodiče, dne 24.2. absolvujeme dvě hodiny plavání (2x 45 minut: 9:15-10:45) jako náhradu za pátek (10.2), kdy je lyžařský kurz a na plavání se nepojede. Prosím, přivádějte děti nejdéle v 8 hodin.

Školní zralost.JPG

Vyšetření zraku dětí pomocí speciální diagnostické videokamery v rámci projektu "Koukají na nás správně?". Vyšetření je spolehlivé, rychlé a zcela bezpečné. Děti vnímají vyšetření jako hru, neboť se uskutečňuje v klidném a známém prostředí mateřské školy. Běžné vyšetření zraku u dětských lékařů v rámci preventivních prohlídek dioptrické vady často neodhalí. Včasným vyšetřením zraku máte možnost ochránit své dítě před vznikem pozdějších komplikací.

V případě zájmu nahlaste dítě ve své třídě.

Přihlášené děti se zúčastní lyžařského kurzu v případě příznivých podmínek.

Další informace upřesníme 10 dní nebo dříve před konáním akce.

Loutková pohádka Jak šel kozlík do světa vypráví o kozlíkovi, který se vydal do světa, aby vysvobodil zakletou princeznu. Musí splnit tři úkoly, které mu zadal zlý černokněžník. Myslíte, že si kozlíka princezna vezme? Na to už se děti mohou těšit!
Loutkové divadlo Kozlík uvádí originální i známé pohádky v malebných kulisách. Každá pohádka je plná krásných písniček a rekvizit.

Představení zahrají manželé Rezkovi jako sponzorský dar pro naši školku. DĚKUJEME!

V době prázdnin v ZŠ máme omezený provoz pro přihlášené děti. Těmto dětem bude v ŠJ nahlášena strava. Pokud si zájem rozmyslíte, nebo dítě onemocní, je potřeba dítěti odhlásit stravu např. přes portál STRAVA.CZ.

O dvanácti měsíčkách. Inscenaci klasické pohádky Boženy Němcové představí Ivana Bílková, dlouholetá členka Divadla Drak. Bude to originální představení zpracování jak po výtvarné, tak dějové stránce.

Maruška žije v malé chaloupce se svou macechou a nevlastní sestrou. Ty se k ní nechovají vůbec hezky. Vrcholem pak je, když nebohou Marušku pošlou na mráz, aby jim přinesla třeba jahody: „A bez nich se nevracej!“ Co si chudák Maruška teď počne? Venku zuří sněhová vánice, psa by nevyhnal a k tomu ten nesplnitelný, hloupý úkol. Každý přece ví, že jahody v lednu nerostou. Nebo už to nikdo dávno neví?

Popis pozice: částečný úvazek ve třídě Sluníček, úvazek 0, 75% - 30 hodin týdně, pracovní doba od 7. 30. Nástup od 1. 2. 2023, 8. platová třída. Požadujeme pedagogické vzdělání nebo absolvovaný kurz asistenta pedagoga.Nabízíme příjemné pracovní prostředí, vstřícný kolektiv.

Životopis posílejte na adresu: ms@zscernilov.cz

Děkujeme. Mgr. Petra Moravcová

Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov